Kontakt

tel/fax: (87) 566 36 46
tel kom. 502 522 214
e-mail: sodn@sodn.suwalki.pl

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

e-mail

ADMINISTRACJA

Steczkowska Janina Wanda

dyrektor

605

jsteczkowska@sodn.suwalki.pl

Kundzicz Honorata

główny księgowy

613

ksiegowosc@sodn.suwalki.pl

Gryszkiewicz Bożena

inspektor (kadry i płace)

606

bgryszkiewicz@sodn.suwalki.pl

Ewko Maciej Rafał

inspektor do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy

608

bhp@sodn.suwalki.pl

Harkiewicz Maria

specjalista (sprawy administracyjno- gospodarcze, obsługa sekretariatu)

604

sodn@sodn.suwalki.pl

Skibicki
Radosław

starszy referent (informacja o szkoleniach i organizacja szkoleń)

608

rskibicki@sodn.suwalki.pl

 

KADRA PEDAGOGICZNA

nauczyciele konsultanci i doradcy metodyczni

Nazwisko i imię

zakres

Nr pokoju

e-mail

De-Mezer Zbigniew

zarządzanie w oświacie, prawo oświatowe, bezpieczeństwo w szkole

610

zdemezer@sodn.suwalki.pl

Jarmocewicz Maciej

kształcenie zawodowe i ustawiczne

610

mjarmocewicz@sodn.suwalki.pl

Zienkiewicz Hanna

profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży, awans zawodowy nauczyciela

609

hzienkiewicz@sodn.suwalki.pl

Bacewicz Katarzyna

chemia

609

kbacewicz@sodn.suwalki.pl

Harasimowicz Beata

wychowanie fizyczne

609

bharasimowicz@sodn.suwalki.pl

Hościłowicz Marcin

języki obce, projekty edukacyjne, awans zawodowy nauczyciela,

Ambasador eTwinningu

609

mhoscilowicz@sodn.suwalki.pl

Kulbacka Wioletta

informatyka i technologia informacyjno - komunikacyjne

609

wkulbacka@sodn.suwalki.pl

 

Serafin Grażyna

 

edukacja wczesnoszkolna

609

gserafin@sodn.suwalki.pl

Stojanowska-Hościłowicz Aneta

edukacja historyczna i obywatelska

609

astojanowskahoscilowicz@sodn.suwalki.pl

Żukowski Jan

matematyka

609

jzukowski@sodn.suwalki.pl

 

Metryka strony

Udostępniający: Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach

Wytwarzający/odpowiadający: Redaktor UM

Data wytworzenia: 2017-11-28

Wprowadzający: Radosław Skibicki

Data modyfikacji: 2019-06-26

Opublikował: Radosław Skibicki

Data publikacji: 2017-11-28

Rejestr zmian