Kontakt

tel.: 502 522 214
e-mail: sodn@sodn.suwalki.pl

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

e-mail

ADMINISTRACJA

Jarmocewicz Maciej Sławomir

p. o. dyrektora

330

mjarmocewicz@sodn.suwalki.pl

Harkiewicz Maria

specjalista (sprawy administracyjno-gospodarcze, obsługa sekretariatu)

301

sodn@sodn.suwalki.pl

Skibicki
Radosław

starszy referent (informacja o szkoleniach i organizacja szkoleń)

301

rskibicki@sodn.suwalki.pl

 

KADRA PEDAGOGICZNA

nauczyciele konsultanci i doradcy metodyczni

Nazwisko i imię

zakres

Nr pokoju

e-mail

De-Mezer Zbigniew

zarządzanie w oświacie, prawo oświatowe, bezpieczeństwo w szkole

301

zdemezer@sodn.suwalki.pl

Mrozek Jarosław

kształcenie zawodowe i ustawiczne

301

jmrozek@sodn.suwalki.pl 

Zienkiewicz Hanna

profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży, awans zawodowy nauczyciela

301

hzienkiewicz@sodn.suwalki.pl

Bacewicz Katarzyna

chemia

301

kbacewicz@sodn.suwalki.pl

Hościłowicz Marcin

język angielski

Ambasador eTwinningu

301

mhoscilowicz@sodn.suwalki.pl 

Kulbacka Wioletta

informatyka i technologia informacyjno - komunikacyjne

301

wkulbacka@sodn.suwalki.pl 

Podziewska Luiza

język polski

301

lpodziewska@sodn.suwalki.pl

Ołowniuk Alicja

informatyka

301

aolowniuk@sodn.suwalki.pl 

Sałanowska Małgorzata

wychowanie przedszkolne

301

msalanowska@sodn.suwalki.pl 

 

Serafin Grażyna

 

edukacja wczesnoszkolna

301

gserafin@sodn.suwalki.pl

Skrzyszewska Grażyna

fizyka

301

gskrzyszewska@sodn.suwalki.pl 

Świderska Katarzyna

wychowanie fizyczne

301

kswiderska@sodn.suwalki.pl 

Witkowska Katarzyna

historia

301

kwitkowska@sodn.suwalki.pl

Żukowski Jan

matematyka

301

jzukowski@sodn.suwalki.pl

 

Metryka strony

Udostępniający: Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach

Wytwarzający/odpowiadający: Redaktor UM

Data wytworzenia: 2017-11-28

Wprowadzający: Radosław Skibicki

Modyfikujący: Radosław Skibicki

Data modyfikacji: 2021-02-09

Opublikował: Radosław Skibicki

Data publikacji: 2017-11-28

Rejestr zmian