Kontakt

tel.: (87) 564 22 28
tel kom. 502 522 214
e-mail: sodn@sodn.suwalki.pl

Nazwisko i imię

Stanowisko

Nr pokoju

e-mail

ADMINISTRACJA

Steczkowska Janina Wanda

dyrektor

304

jsteczkowska@sodn.suwalki.pl

Kundzicz Honorata

główny księgowy

304

ksiegowosc@sodn.suwalki.pl

Gryszkiewicz Bożena

inspektor (kadry i płace)

304

bgryszkiewicz@sodn.suwalki.pl

Ewko Maciej Rafał

inspektor do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy

304

bhp@sodn.suwalki.pl

Harkiewicz Maria

specjalista (sprawy administracyjno- gospodarcze, obsługa sekretariatu)

330

sodn@sodn.suwalki.pl

Skibicki
Radosław

starszy referent (informacja o szkoleniach i organizacja szkoleń)

330

rskibicki@sodn.suwalki.pl

 

KADRA PEDAGOGICZNA

nauczyciele konsultanci i doradcy metodyczni

Nazwisko i imię

zakres

Nr pokoju

e-mail

De-Mezer Zbigniew

zarządzanie w oświacie, prawo oświatowe, bezpieczeństwo w szkole

301

zdemezer@sodn.suwalki.pl

Jarmocewicz Maciej

kształcenie zawodowe i ustawiczne

301

mjarmocewicz@sodn.suwalki.pl

Zienkiewicz Hanna

profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży, awans zawodowy nauczyciela

301

hzienkiewicz@sodn.suwalki.pl

Bacewicz Katarzyna

chemia

301

kbacewicz@sodn.suwalki.pl

Podziewska Luiza

język polski

301

lpodziewska@sodn.suwalki.pl

Hościłowicz Marcin

język angielski

Ambasador eTwinningu

301

mhoscilowicz@sodn.suwalki.pl

Kulbacka Wioletta

informatyka i technologia informacyjno - komunikacyjne

301

wkulbacka@sodn.suwalki.pl

 

Serafin Grażyna

 

edukacja wczesnoszkolna

301

gserafin@sodn.suwalki.pl

Witkowska Katarzyna

historia

301

kwitkowska@sodn.suwalki.pl

Żukowski Jan

matematyka

301

jzukowski@sodn.suwalki.pl

 

Metryka strony

Udostępniający: Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach

Wytwarzający/odpowiadający: Redaktor UM

Data wytworzenia: 2017-11-28

Wprowadzający: Radosław Skibicki

Data modyfikacji: 2019-09-06

Opublikował: Radosław Skibicki

Data publikacji: 2017-11-28

Rejestr zmian